*

Cesty vodní vrtulí 2007

[CNW:Counter]


28.květen 2007
(2007)
Jelikož jsem loni se člunem nebyl, nějak se mi nezdál zvuk motoru a výkon a tak šel do nemocnice. Za týden byl zdráv, byla to voda v karburátoru... Bylo jí tam půl flašky, jak se tam dostala ví Bůh... Zabrousili mi jehlu v karburátoru, teď to jen hodit na vodu a odzkoušet...


12.květen 2007
(2007)
Na přehradě pořádala Honda svůj den - takže mimo sekaček a křovinořezů taky čluny. Motory jenom 4takty, takže ani zelení ekoteroristé ( a že se jich na přehradě vyrojilo ) nic nenadělali. Chvíli to zkoušeli s vodou, pak s trávou, došlo na chřástala, co určitě kolem druhé přiletí a co bude dělat , no klasika. Úplatky, o které těmto institucím jde a které jsou jejich jediným cílem tentokrát nedostali, tak po chvilce odtáhli. A tak se jezdilo po vodě, jezdilo po trávě a světe div se, chřástal nic neříkal.


1.květen 2007
(2007)
Svátek práce, ale hlavně otevírání sezony na vodě... Takže do Veselí na Baťův kanál autem, nafouknout člun, oživit motor po zimě a šup na vodu. Vzali jsme to dolů po směru toku přes dvě komory napříč Moravou do Vnorov, dál přes otevřené komory do Strážnice a dolů do Petrova. Byli jsme trochu limitovaní časem, tak jsme to u komory otočili a zpět. 2 Mh tam a 2 Mh zpět na dvě nádrže. Slunko svítilo, ale vítr foukal, jeli jsme v zimních bundách a i tak pěkně promrzli. No, na koupání to ještě není. Po návratu do přístavu ve Veselí zrovna vrcholila zábava v hospodě, country kapela vyhrávala, koně běhali, no my museli do Brna. 

NAHORU  

Bombard Tropic

Evinrude Outboards