SAE

. . . . . .
. . . . . .

* Spojené Arabské Emiráty
26.8. - 3.9.2009

BIN MAJID BEACH RESORT - Ras Al KhaimahUPOZORNĚNÍ: Osobám, které hodlají navštívit Izrael nebo z jejichž cestovního pasu vyplývá jakákoliv souvislost s touto zemí, hrozí, že jim nebude povolen vstup do SAE.( a tak jsme si museli nechat udělat nové pasy )

-Zrenovovaný plážový hotel leží na soukromé dlouhé písčité pláži přibližně 25 minut jízdy z centra města Ras Al Khaimah cca 20 km od pohoří které tvoří hranice s Ománem. Hotel nabízí ubytování v tradičních tzv. chalets (bungalovy) situovaných v pečlivě udržované zahradě a nebo v tzv. cabanas (rákosové bungalovy). Nedaleko hotelu (cca 20 minut jízdy) se nachází vodní park.
-vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 70 km - vzdálenost od centra 25 min. jízdy (Ras Al Khaimah) - nákupní možnosti 5 min. jízdy (Ras Al Khaimah)
-oba typy ubytování (zděné chalets nebo rákosové cabanas jsou stejně vybaveny) - dvoulůžkový pokoj, možnost 1 přistýlky - možnost 2 přistýlek pro děti (na vyžádání) - klimatizace, telefon, televizor, minibar - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou WC), balkon pouze některé pokoje v chalets
- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace, kavárna, bar, sport bar s billiárem (za poplatek), snack bar - obchod se suvenýry, centrum ayurvédy - připojení k internetu za poplatek - 3 bazény (lehátka a slunečníky zdarma) - dětské brouzdaliště
pláž- písčitá, lehátka a slunečníky (zdarma) - plážový bar, vodní sporty za poplatek
- snídaně formou bufetu - večeře formou bufetu
a ostatní fotky tady...